Nasıl Çalışıyoruz? | Türk Telekom WiFi

İş Ortaklarımız

Nasıl Çalışıyoruz?

İnternet kullanımından dolayı bir sorun yaşandığında tüm kayıtları biz sizin adınıza tuttuğumuzdan gerektiğinde kolaylıkla sağlıyoruz.


Standart Hizmet

Türk Telekom WiFi ekibi olarak işyerinizi ziyaret ediyor, hizmeti anlatıyoruz. Hizmeti en iyi şekilde verebileceğimiz , sizin de işyerinizin görselliğini etkilemeyecek en uygun yere cihaz kurulumunu yapıyoruz. İşortaklığınız müddetince tüm kurulum, işletim ve arıza takibi bize ait !

Gelen müşterilerimiz hizmetten haberdar olabilsin ve size soru olarak gelmemesi için hizmetin olduğuna dair görselleri yerleştiriyor ve kullanımı anlatan broşürleri sizlere teslim ediyoruz.

Internet kullanımından dolayı bir sorun yaşandığında tüm kayıtları biz sizin adınıza tuttuğumuzdan gerektiğinde kolaylıkla sağlıyoruz.

Özel Kurulum
Tüm müşterilerinize hizmeti ücretsiz mi sağlamak istiyorsunuz ? Tüm işletmenize tam kapsama mı sağlamak istiyorsunuz? Aynı zamanda hizmetin güvenli ve tüm erişimlerin kayıt altında olmasını mı istiyorsunuz ? Özel projeler için iletişime geçin size en uygun ve güvenli kablosuz internet hizmetini sunalım.