Neden Türk Telekom WiFi? | Hakkında | Türk Telekom WiFi

Türk Telekom WiFi Hakkında

Neden Türk Telekom WiFi?

Ücretsizdir !
Türk Telekom müşterileri dışarıda internet için para ödemezler. Ücretsiz hizmetin ayrıcalığını yaşarlar.


Yaygın Servis noktaları!

Türkiye’deki 5.000’in üzerinde noktası ile Türk Telekom WiFi, ihtiyaç duyduğunuz her yerdedir. Taşınabilir bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz ile konforlu internetin tadına varabileceğiniz binlerce noktada Türk Telekom WiFi yanıbaşınızda.

Hızlıdır !

İstediğiniz boyutta uygulamayı, dosyayı yüksek hızlarda indirin, yükleyin. Üstelik kota derdi olmadan!
*Hız Türk Telekom WiFi noktasına bulunduğunuz mesafeye , aynı anda kullanan kullanıcı sayısı gibi faktörlere göre değişebilir.

Otomatiktir!

Sadece Türk Telekom WiFi Otomatik kablosuz ağına ilk bağlandığınızda şifrenizi girin; sonrasında tüm Türk Telekom WiFi noktalarında farkına bile varmadan internete erişin!

Ekonomiktir !

Türk Telekom internet Müşterilerine ücretsiz dakikalar... Çok uygun fiyatlarla hizmet paketleri ve “kullandığın kadar öde” rahatlığı. Paket dakikalarınız bittiğinde siz yeni dakika satın almadan hizmet devam etmez.

Doya Doya Internet !

Bağlı kaldığınız dakikalar içinde istediğiniz kadar dosya indirin, müzik dinleyin, resim gönderin. Kota hesabı yapmayın, Türk Telekom WiFi erişim noktalarında interneti doya doya kullanın...

Taşınabilir Bilgisayarınız ya da Akıllı Telefonunuz Yeter !

Türk Telekom WiFi ek donanım gerektirmiyor, artık tüm taşınabilir bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda standart olan WiFi desteği yeterli !